BastArt.cz

Web & multimedia

Navrhujeme a zajišťujeme strukturu, design, programování, optimalizaci obsahu a provoz webových stránek (webhosting). Dále tvoříme multimediálních prezentace (například interaktivní výroční zprávy, animace, grafické prostředí, ikony pro software a další).

Web & multimedia

Webdesign

»Webdesign«

 
Základem kvalitní internetové prezentace je následování obsahu formou. Složité efekty a design mohou mít specifické uplatnění, ale často u firem preferujeme přehlednost a snadnou orientaci.
 
Struktura

»Struktura«

 
Pro mnoho klientů je velmi obtížné začít s psaním webu. Proto od počátku připravujeme osnovu webu, navrhujeme možná řešení a pomáháme s přípravou podkladů a jejich sjednocením do logické a přehledné struktury.
 
Programování

»Programování«

 
U naprosté většiny navrhovaných webů je zajištěno jejich programování, SEO optimalizace, případná asistence s registrací domény i zvolení vhodného názvu a zprostřednování webhostingu.
 
Multimedia

»Multimedia«

 
Multimediální prezentace je zajišťována tzv. na klíč. Klient dodá obsah prezentace a následně vznikne dle návrhů komplexní dílo. Jako příklad užití této formy mohou být výroční zprávy či self promotion.
 

Novinky

3. 10. 2016

Vizuální styl: Dormer Pramet

Factory Art Dormer Pramet

_
 
8. 4. 2016

Logotyp: Dosedel Lights

Logotyp Dosedel Lights

_
 
30. 3. 2016

Vizuální styl: BastArt.cz

Opět nejlepší kalendář ve své kategorii.

_
 
25. 3. 2016

Vizuální styl: BastArt.cz

BastArt má kalendář roku 2015

_
 
Starší...