BastArt.cz

Tisková produkce & fotografické práce

Máme bohaté zkušenosti s veškerými polygrafickými technologiemi, průběžně rozšiřujeme nabídku o nové postupy (metalické fólie, ražby, parciální laky…). Spolupracujeme se špičkovými fotografy (Gabina Fárová, Salim Issa, Petr Hrubeš a další). Kalendáře z naší dílny pravidelně okupují přední místa v prestižní soutěži „Kalendář roku“.

Tisková produkce & fotografické práce

Optimalizace zadání

»Optimalizace zadání«

 
Při přípravě kalkulace tisků volíme pro daný účel vhodné papíry, počty kusů, výrobní technologie, maximální využitelnost tiskových archů, a to vše pro nejkvalitnější výstup za nejvýhodnější cenu.
 
Speciální technologie

»Speciální technologie«

 
Nová doba přináší i nové technologie v oblasti tisku. Pro unikátnost výsledku jsou kombinovány technologie jako parciální laky, výseky, tisk přímými barvami, metalické barvy a ražby.
 
Výrobní produkce

»Výrobní
produkce«

 
V návaznosti na korporátní design často zajišťujeme i výrobu, například polep vozidel, velkoplošný tisk, výrobu informačních sytémů, polepy výloh, ale i výrobu rozhlasové reklamy a signmaking.
 
Fotografické práce

»Fotografické
práce«

 
Kvalitní fotografie jsou nedílnou součástí každého kalendáře, ale i třeba firemního image katalogu. Jsme schopni zajistit modely, špičkové fotografy a následnou postprodukci.
 

Novinky

3. 10. 2016

Vizuální styl: Dormer Pramet

Factory Art Dormer Pramet

_
 
8. 4. 2016

Logotyp: Dosedel Lights

Logotyp Dosedel Lights

_
 
30. 3. 2016

Vizuální styl: BastArt.cz

Opět nejlepší kalendář ve své kategorii.

_
 
25. 3. 2016

Vizuální styl: BastArt.cz

BastArt má kalendář roku 2015

_
 
Starší...